Turi i parë, Devolli – Skënderbeu

Është hedhur sot në ambjentet e FSHF shorti për turin paraeliminator dhe turin e parë të Kupës së Shqipërisë.

Skënderbeu do të ndeshet në Turin e parë të kupës ( 1/16 ) ndaj KS Devolli.

Ndeshja e parë do të zhvillohet në datë 18.09.2019 në Devoll ndërsa takimi i kthimit pas 2 javësh në Korçë.

Në rast kualifikimi, KF Skënderbeu do të ndeshet në turin e 2-të me ekipin e kualifikuar nga çifti Egnatia – Besa.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.