Skënderbeu – Dinamo, biletat në shitje

Të dielë, data 11 Shtator, Ora 17:45 në stadiumin ‘Skënderbeu’ luhet takimi i javës së 2-të ndaj Dinamo.

Ju njoftojmë se ka nisur shitja e biletave të ndeshjes të cilat mund ti blini në pikat e zakonshme:

—————————

– Pika e shitjes ngjitur me bankën ‘Credins’

– Pika e shitjes (10 metra poshtë dyqanit vodafone) pranë stadiumit.

– Stadiumi ‘Skënderbeu’ (Ditën e ndeshjes)

—————————

Çmimet e biletave janë si më poshtë:

– Tribuna Gold A & B – 500 Lekë

– Tribuna A, B – 300 Lekë

– Tribuna C – 200 Lekë

– Tribuna D – 100 Lekë

Shënim: Për gjithë të interesuarit ju njoftojmë se kanë dalë në shitje dhe abonetë vjetore për Tribunën VIP dhe Tribunat Gold.

Çmimet:

Tribuna VIP – 25 mijë lek

Tribuna GOLD – 10 mijë lek

Të interesuarit mund të kontaktojnë me personin përgjegjës në nr e tel: +355674041712

Bashkë ia Dalim!

Forca Ujqër!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.