“Skënderbeu fiton edhe testin e 2-të, bind Elmir Asani”

FT’ Skënderbeu 4 – 1 Bylis

( Asani 5’, Muzaka 7’ (p), Dita 38′ , Oto Xhon 88’)

Formacioni: Teqja, Radas, Kabba, Lulaj, Abazi, Guedj, Dita, Muzaka, Gripshi, Asani, Krasniqi.

U aktivizuan: Dajsinani, Gavazaj, Ajzeraj, Aliti, Otto John, Guindo, Mara, Hoxhaj, Isufi.

Është mbyllur me fitoren e ujqërve dhe testi i 2-të miqësor i zhvilluar në Tropikal Resort ndaj Fk Bylis. Të besuarit e trajnerit Orges Shehi kanë dominuar krejt takimin duke dhënë sinjale pozitive.

Shkëlqen 23-vjeçari Elmir Asani i cili u bashkua ditën e djeshme me ekipin në ‘Tropikal Resort’. Mesfushori veç golit të shënuar ka lënë mbresa pozitive me paraqitjen e zhvilluar.

#CMonWolves

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.