“Jean Victor, zyrtarisht bardhekuq”

Mesfushori Brazilian Jean Victor Goncalves është zyrtarisht futbollit i KF Skënderbeu.

Mesfushori ka mbërritur sot në Korçë dhe pasi u njoh me ambjentet dhe firmosi kontratën me klubin u bashkua në stërvitje nën urdhrat e trajnerit Julian Ahmataj dhe stafit teknik.

PASAPORTA:

Emri: Jean Victor Goncalves

Datëlindja: 21 Mars 1995

Vëndlindja: Brazil

Gjatësia: 1.75 M

Welcome Jean!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.