“Ekipi mbyll përgatitjet në Korçë, të martë në Tropikal”

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot paradite seancën e fundit stërvitore në Korçë.

E hëna do të jetë ditë pushimi për kampionët në fuqi, të cilët do të grumbullohen ditën e martë në “Tropikal Resort” në Durrës ku do të vijojnë përgatitjet për takimin e së shtunës ndaj Tiranës në transfertë.

GJËNDJA E EKIPIT
—————

“Ekipi ka shfaqur gjëndje optimale gjatë përgatitjeve në Korçë. Aliti, Demte dhe Dajsinani janë 3 mungesat e vetme si pasojë e angazhimeve me ekipet kombëtare”.

—————

Superiga / Java 14

Tirana – Skënderbeu

E shtunë, 24 Nëntor / Ora 14:00

Selman Stermasi Stadium

#ForcaUjqer

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.