“Ekipi mbyll përgatitjet anti-Tirana”

Ekipi ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për takim e parë 5-të sezonal ndaj Tiranës, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot pasdite një seancë të karakterit taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj KF Tirana…

———————————

GJËNDJA E EKIPIT

“Leonit Abazi do të jetë në dispozicion të stafit teknik pasi ka shlyer pezullimin 1-javor. Bruno Dita nuk ja del të rikuperohet dhe së bashku me Uerdi Mara do të jenë dy mungesat e sigurta ndaj bardhebluve. Pjesa tjetër e grupit në gjëndje optimale në prag të takimit”

————————

FOTOGALERI:

This slideshow requires JavaScript.

———————————

Kategoria Superiore / Java 5

Skënderbeu – Tirana

E shtunë, 22 shtator / Ora 18:45

Stadiumi “Skënderbeu”, Korçë

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.