“Përgatitjet ‘anti-Teuta’, grupi i plotë”

Ekipi ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për takim e 6-të sezonal ndaj Teutës në transfertë, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot pasdite në ‘Tropical Resort’ një seancë të karakterit tekniko-taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj Teutës.

———————————

GJËNDJA E EKIPIT – “Grupi i plotë në dispozicion të trajnerit me përjashtim të Ardit Hoxhaj i cili ka lënduar kaviljen ndaj Veleçikut për kupë. Pjesa tjetër e grupit në gjëndje optimale në prag të takimit”

———————————

Kategoria Supriore / Java 6

Teuta – Skënderbeu

E shtunë, 29 shtator / Ora 18:45

Stadiumi “Niko Dovana”

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.