Skënderbeu – Teuta, biletat në shitje

Të dielë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Teutës në kuadër të javës së 34-rt të Kategorisë Superiore.

Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin në këtë takim. Le të nisim festën e cila do të kulmojë javën e fundit me marrjen e trofeut të 8-të në histori.

Çmimet e biletave do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni tek pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe ditën e ndeshjes pranë pikës së shitjes tek stadiumi.

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.