Skënderbeu – Flamurtari, biletat në shitje

Të premte, ora 18:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Flamurtarit në kuadër të javës së 19-të të Kategorisë Superiore.

Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin. Bashkë të hedhim një ‘hap’ para drejt titullit kampion.

Çmimet e biletave për këtë ndeshje do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 200 Lekë të reja

Tribuna C – 300 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 400 Lekë të reja

Tifozët miq – 300 Lekë

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.