“Prag Teuta, Krasniqi e vetmja mungesë”

Ekipi ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për takim e 15-të sezonal ndaj Teutës, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot paradite një seancë të karakterit taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj Durrsakëve…

———————————

GJËNDJA E EKIPIT

“Blerim Krasniqi është e vetmja mungesë për takimin e së shtunës. Sulmuesi ka pësuar një dëmtim i cili e bën të pamundur aktivizimin ndaj Teutës. Pjesa tjetër e grupit në gjëndje optimale në prag të takimit”

———————————

Kategoria Superiore / Java 15

Skënderbeu – Teuta

E shtunë, 1 dhjetor / Ora 17:00

Stadiumi “Skënderbeu”, Korçë

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.