“3 mungesa ndaj Kukësit”

Ekipi ka mbyllur sot paradite përgatitjet për takim e 16-të sezonal ndaj Kukësit në transfertë, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot paradite në ‘Tropical Resort’ një seancë të karakterit tekniko-taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj Kurbinasve.

This slideshow requires JavaScript.

———————————

GJËNDJA E EKIPIT – “3 mungesa të rëndësishme në prag të sfidës. Krasniqi ende nuk është bashkuar me grupin ndërsa Ardit Hoxhaj ka nisur një program individual pas disa shqetësimeve fizike. Kapiteni Marko Radas ka humbur sfidën e radhës si pasojë e plotësimit të numrit të kartonave të verdhë. Të gjithë lojtarët e tjerë kanë shfaqur gjëndje optimale gjatë seancës së fundit zhvilluar në Durrës”

———————————

Kategoria Superiore / Java 16

Kukësi – Skënderbeu

E premte, 7 dhjetor / Ora 14:00

Stadiumi Kamëz

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.