Klubi ndërpret kontratën me Shkodrën

Pasi ka analizuar situatën, performancën dhe dëshirën e lojtarit, klubi ka ndërprerë me mirëkuptim mardhënien kontraktuale me mesfushorin Donjet Shkodra.

Klubi i Futbollit ‘Skënderbeu’ falenderon Donjetin për gjithçka ka dhënë me fanellën bardhekuqe gjatë kësaj përjudhe dhe i uron suksese në vazhdim.

Klubi po studjon me qetësi mundësitë që na ofron afati kalimtar i janarit për të përforcuar edhe më shumë ekipin për pjesën e mbetur të kampionatit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.