Jorgo Meksi, zyrtarisht bardhekuq

Prej sot, Jorgo Meksi është zyrtarisht futbollist bardhekuq!

24-Vjecari ka bindur stafin bardhekuq për të qënë pjesë e KF Skënderbeu në vazhdim. Meksi ka nënshkruar sot kontratën që e lidh me klubin për 3 vitet e ardhshme.

Meksi luan në krahun e djathtë të mbrojtes dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit Ilir Daja për takimin e javës së 2-të ndaj Laçit në transfertë.

Welcome Jorgo Meksi…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.