“Ekipi rinis përgatitjet, Bregu me grupin”

Pas vetëm një ditë pushim, ekipi i është rikthyer përgatitjeve në Korçë nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik.

Grupi ka zbritur herët në mëngjes në fushën me bar natyral ku zhvilloi një seancë të karakterit aerobik dhe force.

Me ekipin sot veç Almir Ajzeraj u bashkua dhe Dejvi Bregu i cili përfundoi huazimin tek Luftëtari dhe ka nisur përfundimisht aventurën bardhkuqe.

———————

FOTOGALERI

This slideshow requires JavaScript.

Bregu do të dalë para mediave në orën 17:30 për të parën herë me fanellën bardhekuqe!

Marko Radas ka qënë mungesa e vetme, kjo pasi mbrojtësi Kroat është huazuar te KF Laçi për ndeshjet e Europa League. 

Përgatitjet do të vijojnë pasdite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.