“Ekipi mbyll përgatitjet anti-Teuta”

Ekipi ka zhvilluar sot paradite tek anekset e stadiumit ‘Skënderbeu’ seancën e fundit përgatitore në kuadër të takimin çerekfinal të kthimit ndaj Teutës.

Tajneri Daja dhe stafi teknik ka dhënë këshillat e fundit taktike në prag të takimit të kthimit ndaj Durrsakëve ndërkohë që në përfundim u zhvillua dhe test brënda grupit.

GRUPI – “Stafi teknik duhet të bëjë në këtë takim pa Nimaga dhe Osmanin që nuk ndodhen me grupin për arsye familjare ndërkohë Jashanica vuan një virozë gripale dhe sot nuk është stërvitut plotësisht me grupin. Mbrojtësi më shumë mundësi nuk do rrezikohet nesër ndaj Teutës. Pjesa tjetër e grupit është gati për çerekfinalen e kthimit”.

Trajneri Daja ka programuar nesër paradite dhe një video analizë me ekipin. Rikujtojmë që ujqërit fituan takimin e parë me rezultat 0-2 në ‘Niko Dovana’

This slideshow requires JavaScript.

—————————

Kupa e Shqipërisë

Skënderbeu – Teuta

14 shkurt / Ora 17:00

Stadiumi ‘Skënderbeu’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.