“Ekipi mbyll përgatitjet anti-Kastrioti”

Ekipi ka mbyllur sot paradite përgatitjet për takim e parë 2-të ndaj Kastriotit, takim i vlefshëm për javën e 2-të të Kategorisë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot paradite tek anekset e stadiumit një seancë të karakterit tekniko-taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj Kastriotit.

GJËNDJA E EKIPIT –  Ardit Hoxhaj është mungesa e vetme për takimin e 2-të sezonal. Vlonjati vijon i diferencuar fazën e rikuperimit dhe parashikohet të jetë i gatshëm në javën e 4-rt. Pjesa tjetër e grupit është shfaqur në gjëndje optimale.

Ekipi do të grumbullohet sot në orët e mbrëmjes në rezidencën bardhekuqe në Durrës ‘Tropikal Resort’!

———————
FOTOGALERI

This slideshow requires JavaScript.

———————————

Kategoria Superiore / Java 2

Kastrioti – Skënderbeu

E dielë, 26 gusht / Ora 16:45

Stadiumi “Redi Maloku”

Fushë Krujë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.