Dinamo-Skënderbeu, çerekfinalja e Kupës

Është hedhur në ambjentet e stadiumit “Air Albania” shorti për Çerekfinalet e Kupës së Shqiperisë.

Goglat përcaktuan ekipin e Dinamos kundërshtar të Ujqërve në takimin që do të zhvillohet në datë 17 Mars.

Takimet çerekfinale do të luhen me një takim dhe dhe jo me sistesmin Vajte-Ardhje!

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.