“Superkupa, biletat në shitje”

Ditën e dielë, 12 gusht, ora 19:45 në stadiumin “Selman Stermasi” në Tiranë do të zhvillohet superkupa e Shqipërisë ndaj ekipit të Laçit.

Ju njoftojmë se prej sot kanë dalë në shitje biletat e ndeshjes të cilat mund ti blini në pikat:

  • Korçë, pika e shitjes përballë kinemasë
  • Tiranë, Dyqani i FSHF, në rruga e Elbasanit.
  • Tiranë, biletaria pranë stadimit ‘Selman Stermasi’
Sektorët e stadiumit “Selman Stermasi”

Çmimet e biletave për sektorët ku do të vendosen tifozët bardhekuq janë si më poshtë:

  • Tribuna A1 dhe A2 – 600 lekë
  • Tribuna H1, H2 dhe G – 300 lekë

Ju njoftojmë se klubi ka vendosur transport falas për të gjithë tifozët që dëshirojnë ta ndjekin ekipin në shkallët e ‘Selman Stermasit’. Detajet e udhëtimit do publikohen në vijim.

#ForcaUjqër #BashkëiaDalim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.