Skënderbeu – Partizani, biletat në shitje

Të shtunë, ora 17:00, Ujqërit presin në stadiumin ‘Skënderbeu’, ekipin e Partizanit në kuadër të javës së 21-të të Kategorisë Superiore.

Ftojmë tifozët të mbështesin maksimalisht ekipin. Bashkë të hedhim një ‘hap’ para drejt titullit kampion.

Klubi ka ulur çmimet e biletave për takimin e radhës. Çmimet e biletave do të jenë si më poshtë:

Tribuna D – 100 Lekë të reja

Tribuna C – 200 Lekë të reja

Tribuna A dhe B – 300 Lekë të reja

Gold A dhe B – 1000 Lekë të reja

Biletat mund ti gjeni nga dita e sotme në pika e shitjes përballë me kinemanë e qytetit dhe në pikën e shitjes pranë stadiumit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.