“Prag Luftëtari, mungojnë 3”

Ekipi ka mbyllur sot pasdite përgatitjet për takim e 17-të sezonal ndaj Luftëtarit, takim i vlefshëm për Kategorinë Superiore.

Nën drejtimin e trajnerit Orges Shehi dhe stafit teknik, ekipi ka zhvilluar sot paradite një seancë të karakterit taktik ku stafi ka dhënë këshillat e fundit në prag të takimit ndaj Durrsakëve…

———————————

GJËNDJA E EKIPIT

“Në qëndër të mbrojtjes kthehet kapiteni Marko Radas pas pezullimit një javor. Blerim Krasniqi dhe Ardit Hoxhaj vijojnë fazën e rikuperimit ndërsa Bruno Dita mungon për shkak se ka plotësuar numrin e kartonave të verdhë. Pjesa tjetër e grupit në gjëndje optimale”

———————————

Kategoria Superiore / Java 17

Skënderbeu – Luftëtari

E dielë, 16 dhjetor / Ora 17:00

Stadiumi “Skënderbeu”, Korçë

#forcaujqër

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.