“Përgatitjet anti-Partizani”

Ekipi ka mbyllur sot përgatitjet në kuadër të takimit ndaj Partizanit në tansfertë, i vlefshëm për javën e 30-të të Kategorisë Superiore.

Pasdite u zhvillua një seancë stërvitore në fushën me bar natyral të ‘Tropikal Resort’, ku stafi teknik dha këshillat e fundit taktike në prag të ndeshjes.

This slideshow requires JavaScript.

GJËNDJA E EKIPIT – “Trajneri Daja dhe stafi teknik duhet të bëjë në këtë takim sërish pa kapitenin Shehi i cili do të jetë i gatshëm për të luajtur javën e ardhshme. Sowe mbetet jashtë për shkak dëmtimi ndërkohë që në dyshim mbetet dhe James Adeniyi i cili ka filluar vrapimet pas tërheqjes në kofshë por nuk është rikuperuar plotësisht. Pjesa tjetër e grupit në gjëndje optimale”.

——————————————

Kategoria Superiore / Java 30

Partizani – Skënderbeu

23 prill, e henë / Ora 19:00

Stadiumi ‘Selman Stermasi’.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.