“Përgatitjet anti-Flamurtari në Korçë”

Menjëherë pas ndeshjes së djeshme ndaj Vllaznisë, ekipi është grumbulluar në Korçë ku do të zhvillohen përgatitjet për ndeshjen e javës së 18-të ndaj Flamurtarit.

Ekipi ka zbritur në fushe pasdite nën drejtimin e stafit teknik ku u zhvillua një seancë stërvitore tek anekset e stadiumit ‘Skënderbeu’.

Ekipi u stërvit sot në 2 grupe, pjesa e futbollistëve që luajtën titullarë ndaj Vllaznisë zhvilluan një seancë rikuperuese, ndërsa pjesa tjetër zhvilloi programin e plotë stërvitor.

GRUPI – “Grupi i plotë dhe në gjëndje optimale në dispozicion të stafit teknik. Përgatitjet për ndeshjen e radhës ndaj Flamurtarit do të nisin nesër nën drejtimin e trajnerit Ilir Daja”

This slideshow requires JavaScript.

—————————

Superliga / Java 19

Skënderbeu – Flamurtari

Të premte, 9 shkurt / Ora 18:00

Stadiumi ‘Skënderbeu’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.