Idriz Toskiç, zyrtarisht Bardhekuq

Idriz Toskiç prej sot është zyrtarisht futbollist i Skënderbeut.

23-vjeçari së bashku me presidentin Ardjan Takaj kanë firmosur kontratën që e lidh për 1 vit e gjysëm me klubin bardhekuq

Toskiç ka mbërritur ditën e djeshme në Korçë ndërkohë që sot u bashkua me grupin në stërvitje në seancën e parë përgatitore në kuadër të takimit ndaj Partizanit.

Malazezi luan në qëndër të mesfushës dhe është afrimi i 3-të në merkaton e janarit pas Asanit dhe Taipit.

————————

PASHAPORTA:

Datëlindja: 12 Tetor 1995 (23)

Vëndlindja: Molfetta, Italy

Shtetësia: Montenegro & Italy

Gjatësia: 1.76

Welcome Idriz! 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.