“Ekipi mbyll përgatitjet anti-Laçi”

Ekipi ka mbyllur sot në mesditë përgatitjet për takimin e radhës të kategorisë superiore ndaj Laçit.

Stafi teknik me në krye trajnerin Ilir Daja kanë dhënë sot instruksionet dhe këshillat e fundit taktike gjatë seancës stërvitore të zhvilluar në anekset e stadiumit.

GJËNDJA E EKIPIT – “Stafi teknik do të ketë grupin e plotë në dispozicion për takimin e radhës përveç Tefik Osmanit i cili është pezulluar me një ndeshje për shkak kartonash. Me ekipin rikthehen Sabjen Lilaj dhe Orges Shehi të cilët janë plotësisht gati për takimin e radhës”.

Menjëherë pas seancës stërvitore, ekipi është grumbulluar ndërkohë që trajneri Daja ka programuar një video analizë të kundërshtarit në orët e mbrëmjes.

This slideshow requires JavaScript.

———————————

Kategoria Superiore

Skënderbeu – Laçi

Nesër, e dielë / Ora 14:00

Stadiumi ‘Skënderbeu’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.