“Ekipi mbyll përgatitjet anti-Kukësi”

Ekipi ka mbyllur sot në ambjentet e ‘Tropikal resort’ përgatitjet për takimin e javës së 22-të ndaj Kukësit në tansfertë.

Trajneri Daja dhe stafi teknik ka dhënë sot këshillat e fundit lojtarëve në prag të ndeshjes, gjatë seancës stërvitore të zhvilluar paradite në Durrës.

GRUPI – “Trajneri Daja duhet të bejë në këtë takim sërish pa Sabjen Lilaj ndërkohë që në dyshim mbetet Tefik Osmani pēr shkak të një kontraktimi fizik të pësuar ndaj Partizanit. E sigurtë është edhe mungesa e Marko radas i cili fuan pezullimin 1 javor për shkak se ka plotësuar numrin e kartonave. Stafi mjekësor ka riaftësuar plotësisht Vangjelin, Micin, Vilën dhe Muzakën për këtë takim”

This slideshow requires JavaScript.

 

Gjatë orëve të mbrëmjes ekipi do të akomodohet në Kukës në prag të ndeshjes.

—————————

Superliga / Java 22

Kukësi – Skënderbeu

28 shkurt / Ora 14:00

Stadiumi ’Zeqir Ymeri’

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.