Daja: Duhet të ‘djersijmë’ për 3 pikët

Në një prononcim për ‘Supersport’ në prag të ndeshjes me Lushnjës trajneri Ilir Daja është shprehur se nuk i trembet kundërshtarit por ekipi duhet të tregojë respekt dhe të djersije për fitoren.

”Duhet të respektojmë të gjithë rivalët nga vëndi i parë tek i fundit pasi javët e fundit po shohim surpriza. Ne nuk i trembemi rivalit të radhës por e respektojmë dhe lojtarët duhet të ‘djersijnë’ për të dalë me 3 pikë nga kjo ndeshje”.

Për më shumë ndiqni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.